Kilka słów o mnie


Cześć!
Nazywam się Ada. Jestem rudą dziewczyną, która dopiero co skończyła liceum i szuka przełomu w swoim życiu.
Płomienny kolor włosów wziął się z fascynacji energiczną wokalistką zespołu Paramore-Hayley Williams oraz wielką potrzebą wyróżnienia się z tłumu.

W dorosłość wchodzę z dużą dawką pozytywnej energii a w wolnym czasie chcę pokazywać ludziom jak dużą moc posiada uśmiech.
Chciałabym choć część tego przekazać Wam tutaj.

Uwielbiam czytać książki. Często wykorzystuję je do walki z idiotyzmem i negatywną energią w okół mnie. Do tego jestem wielką fanką oglądania seriali i filmów. Na liście moich ulubieńców są takie pozycje jak Gra o Tron, Sherlock, House of cards czy Breaking Bad.
Złapałam również bakcyla jedzenia zdrowej i kolorowej żywności. Znawcą od gotowania lub prawidłowej diety niestety nie jestem ale lubię napić się zielonego soku lub poeksperymentować z sałatką.

Witam jeszcze raz w moim zwariowanym świecie i zapraszam do śledzenia szalonych oraz pozytywnych myśli!

Dame1 komentarz :

  1. Strasznie mi się podoba klimat tego bloga! No i tak wiele widzę wspólnego między nami. Sama chciałam się przefarbować na rudy kolor włosów właśnie ze względu na Hayley! Staję się obserwatorką bloga i już czekam na nowe posty :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze i wyższą, konstruktywną krytykę. To wielka motywacja do dalszego pisania. Jeżeli chcesz żebym zaglądneła na twojego bloga, zostaw adres. Postaram się tam zajrzeć.

Uwaga
Ten blog nie akceptuje nieuzasadnionej nienawiści. Jeżeli masz zamiar popisać się swoim żalem i goryczą to po prostu idź zjedz czekoladę lub popuszczaj bańki mydlane. Zapewniam, że zrobi Ci się o wiele lepiej.

Buziaki!

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka